Často kladené otázky ohledně přípravku na erekci

Odpověď na otázky naleznete po kliku na danou otázku. Nenalezneteli Vámi hledanou otázku neváhejte nás kontaktovat:

Mobilní tel.: +420 732 522 322 | Kotaktní formulář »

Čím se Ardorin liší od podobných léků na českém trhu?

Zejména tím, že Ardorin je 100% přírodní, proto nevnucujete svému tělu žádné syntetické látky, které mohou způsobit zdravotní komplikace či vážné zdravotní problémy. Obsahuje kombinaci 9 čínských bylin, které mají afrodiziakální účinky a příznivě působí na mužskou potenci, psychiku, oběhový systém, rozšíření cév a tvorbu spermií.

Je Ardorin naprosto bezpečný?

Ardorin je 100% přírodní produkt, proto je pro vaše tělo bezpečnější a prospěšnější, než všechny léky na podporu erekce, které jsou založeny na chemické bázi. Všechny dosavadní průzkumy Ardorinu navíc vyloučili jakékoliv toxické reakce na použité byliny.

V čem mi Ardorin opravdu pomůže?

Ardorin užívejte, když nejste spokojeni se svým sexuálním životem. Použité čínské byliny pomáhají rozšířit cévy, rozproudit oběhový systém, zlepšit potenci, podpořit tvorbu spermií, mají afrodiziakální účinky a příznivě působí na lidskou psychiku.

Nejedná se o placebo efekt?

Můžeme vás ubezpečit, že Ardorin není v žádném případě založen na placebo efektu. Byliny obsažené v Ardorinu jsou s pozitivními výsledky používány v čínské medicíně již po mnoho staletí a vzájemná kombinace těchto bylin navíc zesiluje jejich příznivé účinky.

Musím se někomu se svými problémy svěřovat?

V žádném případě nemusíte. Ardorin je volně prodejný, proto není nutné absolvovat žádnou z nepříjemných návštěv u lékaře. Přesto však doporučujeme mluvit o problémech s erekcí s vaší partnerkou. Odbouráte tím část vašeho stresu a tabu, která o tomto tématu panují.

Můžu používat Ardorin i když beru nějaké léky?

S největší pravděpodobností můžete. Přesto se mohou vyskytnout léky, které se nesnášejí s bylinnými látkami obsaženými v Ardorinu. Pokud tedy berete nějaké léky, poraďte se nejdříve raději se svým lékařem.