Máte problémy s erekcí? Pro její zlepšení vyzkoušejte Ardorin!

Ardorin Vám pomůže dodat energii k milování

Dodává energii k milování

Ardorin Vám pomůže zkvalitnit a prodloužit erekci

Zkvalitňuje a prodlužuje
erekci

Ardorin Vám pomůže zlepšit sexuální výdrž

Zlepšuje sexuální
výdrž

Ardorin Vám pomůže zvýšit požitek z milování

Zvyšuje požitek
z milování

Ardorin Vám pomůže posílit sebevědomí a sebejistotu

Posiluje
sebevědomí
a sebeúctu

Proč Ardorin?

 • Ardorin je 100% přírodním přípravkem na podporu erekce. Veškeré dosavadní průzkumy Ardorinu vylučují jakékoliv toxické reakce, tudíž se nemusíte obávat žádných vedlejších účinků či zdravotních potíží.
 • Jelikož se jedná o bylinky, které zlepšují erekci, nevzniká zde žádný placebo efekt. Výtažky z devíti rostlin, které Ardorin obsahuje, jsou v čínské medicíně s pozitivními výsledky bezpečně používány více než stovky let.
 • Se svými problémy se nemusíte nikomu svěřovat. Ardorin je volně prodejný doplněk stravy, tudíž nepotřebujete recept, stačí se zastavit do vaší nejbližší lékárny.
 • Ve srovnání s klasickými syntetickými léky na erekci je jeho cena výrazně nižší.

Jedna kapsle Ardorinu = osm unikátní bylin

 1. Oddenek jamu
  (Dioscorea opposita Thunb.)
  Oddenek jamu obsahuje sapogenin, známé přírodní afrodiziakum. Užíván při problémech s anorexií a průjmech, příznivě působí na tvorbu spermií. Může se užívat také při ledvinových problémech.
 2. Kůra eukómie
  (Eucommia ulmoides Oliv.)
  Kůra eukómie je jedna z 50 bylin zařazených do tradiční čínské medicíny. Působí příznivě na krevní tlak, posiluje vazy, šlachy a kosti.
 3. Plod klanoprašky čínské
  (Schisandra chinensis)
  Plod klanoprašky čínské má příznivý vliv na posílení imunity a na sexuální výkonnost u mužů a erotickou senzitivitu u žen. Využívá se také jako podpora činnosti ledvin a plic.
 4. Skořice čínská
  (Cinnamomum cassia)
  Skořice čínská je používána jako koření a léčebná rostlina. Má posilující účinek, odstraňuje stres a je přírodním afrodisiakem s převahou mužské složky.
 5. Kořen angeliky čínské
  (Archangelica chinensis)
  Kořen angeliky čínské reguluje krevní tlak, podporuje oběhový systém a stimuluje imunitní systém. Látky obsažené v kořenu mají též zklidňující účinek a působí příznivě na lidskou psychiku.
 6. Kořen rehmánie
  (Rehmannia glutinosa)
  Kořen rehmánie má schopnost odstraňovat z organismu teplo, ochlazovat jej a využívat krev. V čínské medicíně se také používá díky účinku rozšiřování cév a podpory trávení.
 7. Květy světlice barvířské
  (Carthamus tinctorius L.)
  Květy světlice barvířské jsou v čínské medicíně používáné díky svým povzbuzujícím účinkům, podporují trávení a snižují množství cholesterolu v krvi.
 8. Oddenek kokoříku
  (Polygonatum sibiricum)
  Oddenek kokoříku má příznivý vliv na trávicí trakt a způsobuje rozšíření cév, ve kterých poté může lépe proudit krev. Kokořík má také uklidňující účinek a působí antisepticky.